Tu jesteś: Strona główna > O firmie > Partnerzy
 
O firmie
 
 
Newsletter
Dodając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o naszej aktualnej ofercie i działalności.

Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Partnerzy

J.S. HAMILTON CONSULTING Sp. z o.o.
to firma szkoleniowa organizująca seminaria, szkolenia, warsztaty oraz zajęcia laboratoryjne skierowane do branży spożywczej, kosmetycznej, chemii gospodarczej, sektora komunalnego i przemysłu paliwowego.
___________________________________________________________________________________________

Firma Janitza Polska to organizacja zajmująca się projektowaniem oraz wprowadzaniem nowoczesnych systemów oszczędzania i optymalizacji zużycia energii opartej na analizatorach oraz systemach monitorowania zużycia energii (zgodnie z normą BS EN 16001).

Wprowadzona przez firmę Janitza Polska optymalizacja pozwala na oszczędności w zużyciu energii na poziomie 10 – 30 % w zależności od złożoności dotychczasowej gospodarki energią w danym obiekcie.

Zaletą systemu monitorowania parametrów elektrycznych oraz energii (paliwo, para, ciepło, sprężone powietrze i inne podobne media.) jest bieżąca kontrola procesów energetycznych prowadząca do wczesnego wykrywania i eliminowania nadmiernego i nieracjonalnego zużycia energii. Taki system można zastosować w każdym obiekcie, gdzie występuje duże zużycie energii elektrycznej oraz pozostałych mediów.

Darmowe oprogramowanie GridVis umożliwia stały podgląd zużycia energii na komputerze.

Firma dostarcza urządzenia , montuje je oraz uruchamia cały system kompleksowo.

 


 
  
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS